فشارسنج بازویی

فشارسنج دیجیتال بازویی، یکی از رایج ترین انواع فشارسنج است که به دلبل دقت بالا، کارکرد آسان و قیمت مناسب مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

این فشارسنج ها با استفاده از فناوری های پیشرفته، فشارخون را به طور دقیق و بدون نیاز به تخصص اندازه گیری می کنند.

همچنین کار با این فشارسنج ها بسیار آسان است و حتی افراد مبتدی نیز می توانند از آنها استفاده کنند.

فشارسنج دیجیتال بازویی نسخه مدرن و دقیق تر فشار سنج بازویی است که برای اندازه گیری و نظارت بر فشار خون با استفاده از سنسورهای الکترونیکی و تبدیل آن به نتایج دیجیتالی، مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه دارای یک بند بازویی است که روی بازوی شخص قرار گرفته و معمولا دارای صفحه نمایش ال سی دی بوده که اندازه فشارخون سیستولیک و دیاستولیک شخص را با دقت بالا نشان می دهد.

برخی فشارسنج های دیجیتالی بازویی، قابلیت ذخیره تاریخ، زمان و فشارخون اندازه گیری شده یا اتصال به وسایل الکترونیکی مثل موبایل و کامپیوتر جهت ثبت و بررسی داده های اندازه گیری شده توسط شخص یا پزشک در هر زمان و مکان را دارند.

عوامل موثر بر قیمت فشارسنج بارویی

 1. برند: برند هرمحصول، یکی از تاثیرگذارترین موارد در قیمت محصول می باشد.

 2. دقت و کیفیت ساخت: قیمت فشارسنج دیجیتال بازویی با افزایش دقت اندازه گیری و کیفیت ساخت دستگاه فشارسنج نیز افزایش می یابد. 

 3. ویژگی های مختلف: فشارسنج بازویی با ویژگی های بیشتر مانند صفحه نمایش بزرگتر، حافظه ذخیره نتایج بیشتر، تعداد کاربر بیشتر و … می تواند قیمت بیشتری داشته باشد.

 4. قابلیت های پیشرفته: دستگاه فشارسنج دیجیتالی بازویی با ویژگی های پیشرفته ای مانند قابلیت اتصال به دستگاه های هوشمند،تعامل با برنامه های مرتبط و ارتباط بیشتر و بهتر با پزشکان، قیمت بیشتری نیز دارد.

 5. جنس بدنه و صفحه نمایش: بدنه محکم تر و استفاده از مواد اولیه مرغوب تر در ساخت بدنه و صفحه نمایش دستگاه فشارسنج بازویی نیز حائزاهمیت است.

 6. توانایی های خاص: مانند هشدار افت فشارخون، هشدار آریتمی قلبی و … باعث بالا رفتن قیمت فشارسنج دیجیتالی بازویی می شود.

 

 

نکات مهم در خرید فشارسنج بازویی

 1. اگر سابقه فشار خون دارید و عدد دقیق فشارخون برای شما مهم است، دقت دستگاه فشارسنج بازویی مهم ترین موردی است که باید به آن توجه کنید.

 2. فشارسنج بازویی با صفحه نمایش بزرگتر، به علت سهولت خواندن، برای افراد مسن مناسب تر است.

 3. همیشه به خاطر داشته باشید در انتخاب فشارسنج دیجیتالی بازویی، به تطبیق سایز کاف با سایز بازوی مور استفاده، توجه کنید.

 4. با در نظر گرفتن توانایی کاربر، فشارسنج بازویی مناسب را تهیه کنید و به طرز کارکرد دقت کنید.

 5. اگر سابقه فشارخون دارید و ثبت نتایج برایتان دشوار است، از فشارسنج های دارای قابلیت ذخیره مقادیر اندازه گیری شده همراه با تاریخ و زمان استفاده کنید.

تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :